Jaka jest przyczyna zawrotów głowy u 34-latka?

Witam mam 34 lat mój problem zaczął się dwa lata temu kiedy poczułem straszny ból głowy a następnego dnia zaczęły się zawroty głowy i oczopląs od rana do wieczora z małymi odstępami więc zacząłem robić badania morfologia krwi wyszła prawidłowo prócz nie dużych przekroczeń Monocyty 11,0 [2,0-10,0] Limfocyty 4,40 [1,00-3,00] Neutrofile 28,3 [40,0-80,0] badanie moczu tez dobre Rezonans Magnetyczny MRI Mózgowia też nic nie wykazał na szczęście potem Rezonans Magnetyczny MR kręgosłupa szyjnego wynik Rdzeń szyjny bez zmian patologicznych następne badanie Doppler TT Domózgowych wynik obie tętnice kręgowe prawidłowo drożne po 1 miesiącu doszły bóle w klatce piersiowej i pod żebrami szybko zrobiłem RTG klatki piersiowej i kręgosłupa Płuca i serce bez zmian jamy opłucnowe wolne a w kręgosłupie drobne zwyrodnienie L5 potem zaczęły się bóle w okolicy nerek potem ból w okolicy pachwiny zrobiłem Kolanoskopie w trakcie badania wycieli mi polip 1 cm a poza tym w zbadanym odcinku jelita krętego i w okrężnicy nie stwierdzono innych zmian chorobowych a ja nadal zle się czuje po upływie 1 roku przychodziły co nowe objawy chodzę po lekarzach i szukam przyczyny morfologie i usg powtarzałem juz kilka następnych razy i nic każdy mój dzień to walka wstaje do pracy i zmagam się z zawrotami głowy bólem nóg czasami rąk ból w okolicach pachwiny bólem w okolicach lędżwia na ciele często pulsują mi mięśnie zrobiłem też badania na SÓD, POTAS, WAPŃ , MAGNEZ, TSH i wszystko jest dobrze następnie badanie USG na węzły chłonne pod pachami i też wszystko dobrze następny lekarz też wykluczył choroby błędnika już mija 2 rok a ja czuje się coraz gorzej juz zmieniłem trzeciego lekarza który nic nie pomógł co robić proszę o poradę jeszcze wspomnę o jednym jakieś 3 miesiące temu przed tymi objawami w pracy na nos dostała mi się jakas bakteria którą zlekceważyłem a po czasie mój nos był w połowie czerwony i czasami krwawił i się nie goi a w przegrodzie nosowej po jednej stronie jest cały czerwony do dziś to morze mieć wpływ na gałki oczne i na zawroty czy to tylko gronkowiec dzisiaj moje życie wygląda tak samo siedzę przy komputerze i pisze to wszystko z bólem pleców, klatki piersiowej ,pachwiny ,palców u rąk i złym samopoczuciem

Witam.U Pana występuje dużo różnych objawów,tak,że zdalnie trudno to wszystko ogarnąć.Niechętnie,bo jest to nadużywane,ale sugeruję zrobić jeszcze badanie na infekcję krętkami boreliozy.Może też być to fibromyalgia.Musi to wszystko roztrzygnąć dobry internista.