Dziwne objawy, boję się śmierci - co robić?

Hej,  jeden raz tamtym latem gdy stałam latem coś mi zaszło do głowy od tego momentu czuje się  jak w śnie, a potem sam koszmar... widzę jakieś czarne kropki na ścianie, a teraz mam mega zaburzenia serca, czyli serca się idzie spokojnie a potem bulgocze, trze się  i przewraca! Tak bywa po kolei z 4 razy boje się że umrze, robiłam kardiogram czy jakoś tam badania ok... ale mam mega trzęsienia serca do tego drętwienie rąk i nóg.. nawet teraz gdy pisze mi drętwieją i napisałam bo przed 1 godz. miałam cos podobnego do zawału serce się  trzęsło nawet z 3 razy!!!! do tego mam skoczenie nerwów po całym ciele a w nocy mam paraliż.... Tracę przytomność potem mam wibracja po ciele chce krzyczeć o pomoc mamy ale nie mogę,  a do tego mam halucynacje, pije, ale się boję aby jeszcze nie było gorzej a i do tego czuje jak krew pulsuje. Nie chce umrzeć teraz jak popatrzyłam na ręce jakieś czerwone światło a potem znikło a w domu takiego niema....

Witam!

Jeśli badania nie wykazują na problem somatyczny, to opisane objawy mogą być wynikiem rozwoju zaburzeń psychicznych. Psychika może bardzo silnie oddziaływać na ciało, przez co mogą pojawiać się bardzo uciążliwe dolegliwości. W tej sprawie należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, ponieważ objawy wskazują na zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatra i psycholog będą mogli Ci pomóc poradzić sobie z tymi dolegliwościami. Jeśli boisz się, że umrzesz z powodu tych dolegliwości, to skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym, by mógł wytłumaczyć Ci, co się z Tobą dzieje w takich sytuacjach i jeszcze raz sprawdził Twój stan zdrowia.

Pozdrawiam