Okropnie bolą mnie sutki. Dlaczego?

Witam,

mam poważny problem. Od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie sutki. Nie biorę leków ani tych antykoncepcyjnych. Bolą normalnie przed okresem i podczas, ale zawsze ból znikał. Mam umówioną wizytę u ginekologa, ale to dopiero na koniec listopada, a tak bolą, że normalnie nie mogę wytrzymać:( Jednego zakleiłam takim dużym plastrem żeby nie ocierał się o bieliznę. Nie mam żadnych zmian ani grudek w piersiach. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ o kochaniu się z partnerem mogę zapomnieć a i dla samej mnie to jest bardzo uciążliwe:( Jest może jakiś domowy sposób? Może jakieś okłady albo maści? A, i ciąża wykluczona?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez poznania przyczyny trudno doradzić sposób leczenia. Jeżeli problem jest bardzo dotkliwy proszę zwrócic się o pomoc do lekarza rodzinnego, ktory zbada Panią, albo poprosić o przyspieszenie wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie