Operacja usunięcia żylaków i niewydolna żyła

Dzień dobry jestem po operacji 2010 rok żylaków metodą Operatio m. Babcock cokolwiek to znaczy na aktualnym dooplerze wyszło że mam nie wydolną żyłę odpiszczelową z refluksem III stopnia, według wypisu na którym jest tylko nazwa operacji nic więcej nie ma z tego co mnie poinformowano nazwa zastosowanego leczenia znaczy usunięcie właśnie żyły odpiszczelowej całej a usunięto kawałek a reszta została czeka mnie ponowna operacja, która usunie tą żyłę mam pytanie czy powinnam się bać?pozdrawiam Ela

Każda interwencja jest ryzykiem, ale lekarz postara się zadbać o Pani bezpieczeństwo. Chyba nie ma Pani innego wyboru.