Opis badania MR głowy u 66-latki

Opis badania MR glowy Witam i proszę o odpowiedź: w opisie badania MR głowy podano m. in.*Badanie wykazuje drobne i nieliczne ogniska hiperintensywne w sekwencjach T2 zależnych i FLAIR a niewidoczne w sekwencjach T1 zależnych... w płatach czołowych obu półkul mózgu, o charakterze przebytych zmian naczyniowych.*- Co to oznacza, proszę o wyjaśnienie i co dalej z tym zrobić? Pozostałe opisy mówią o prawidłowości w pozostałej części badanego obszaru głowy. Dziękuję Maria M

Przemawia to za dyfunkcją drobnych naczyń, dramatu nie ma, można stosować suplementację, a co stwierdzono w badaniu neurologicznym?