Opis USG jamy brzusznej a rak

witam, dzisiaj byłam na badaniu USG jamy brzusznej. W opisie lekarza "ok 1 cm od brzegu bocznego aorty (po lewej stronie na przednią ścianę jamy brzusznej rzutuje sie ok 4 cm powyżej pępka) węzeł chłonny o wym 7x5x7 mm (uwidacznia się go jedynie w baraniu głowicą liniową ) " "innych wężłów chlonnych w dostepnej badaniu przestrzeni jamie brzusznej nie uwidoczniono". Czy to jest groźne? i czy mam miec obawy raka?

witam,
powinna Pani zglosic sie po interpretację wyniku do lekarza zlecającego badanie.
Zna on Pani przypadek całosciowo i wie, w kontekście czego było ono wykonywane.

pozdrawiam