Opóźnienie miesiączki o 4 dni

Witam! od 4 dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam dwa testy (1- dzień po terminie, 2- czwarty dzień po terminie) obydwa z moczu porannego i obydwa wyszły negatywne. Podczas cyklu kochałam się z moim chłopakie z prezerwatywa, chociaż dwa razy wszedł we mnie na początku bez zabezpieczenia, ale dosłownie na kilka sekund. Czy to oznacza że mogę być w ciąży? Dodam że choruję na hashimoto i nie mam żadnych objawów poza obfitym sluzem i bólami w pochwie i w krzyżu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie na beta hcg. Jeżeli okres nie wystąpił konieczne jest udanie się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.