Opóźnienie okresu o 4 dni a stosunek przerywany

Spóźnia mi się okres już 4 dzień, zawsze miałam regularnie. W czasie dni płodnych partner robił mi palcówkę i dotykał swojego członka po erekcji, jednak później wytarł ręce zanim ponownie robił mi dobrze. 3 dni przed terminem miesiączki uprawialiśmy stosunek przerywany. Partner nie doszedł we mnie. Teraz spóźnia mi się miesiączka, boli a raczej kuje mnie w brzuchu. Mam objawy podobne do miesiączki lecz brak krwawienia. Mierzyłam sobie temperaturę i jest niższa o 0,2. Bardzo się stresuję i boję

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji. Proponuję wykonać test ciążowy.