Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna i tycie przy Nuvaring

Witam, od 8 lat stosuje antykoncepcję hormonalną, od 2 lat jest to krążek Nuvaring, od kiedy stosuję krążek strasznie przytyłam (wyniki mam dobre), zauważyłam również, że mam dużą opuchliznę na stopach oraz dłoniach, przy stosowaniu tabletek nie było to aż tak widoczne. Czy to możliwe, że Nuvaring powoduje tycie oraz opuchliznę? Proszę o jasną odpowiedź.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Witam nie powinno tak być, jeżeli pojawiły się takie objawy proszę się skonsultować ze swoim ginekologiem

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy