Opuchnięta, sucha i popękana skóra na napletku

Witam od pewnego czasu zauwarzylem że moja skóra w okolicy napletka (po stosunku najgorzej) jest opuchnięta a na następny dzień skóra jest sucha i popękana . Przy naciagnieciu (dzień po stosunku) strasznie szczypie i widać zaczerwienienie proszę o poradę z góry dziękuję.

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą sugerować zarówno otarcie skóry prącia, jak również infekcję. Sugeruję udać się na konsultację do lekarza rodzinnego, który w razie wątpliwości diagnostycznych skieruje Pana do urologa.