Ospałość, zgaga, nudności i brązowy okres a możliwość ciąży

Witam mam 18 lat. Mam maly problem. Moj okres chodz bardzo bolesny pierwszy dzien trwa on 3 dni i do tego jest on czesto brazowy. Ale od jakiegos czasu bol podbrzusza jest na porzadku dziennym towarzyszy tez zgaga i nudosci i ogl czesto chce mi sie spac. Uprawiam sex bez zabezpieczenia lecz test wychodzil negatywny. I dlatego teraz nie robie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie warto wykonać test ciążowy, który potwierdzi lub wykluczy ciążę.