Oszukiwanie i wyzywanie przez partnera

Mam problem. Mój były przez ponad rok celowo mamił mnie i oszukiwał, żebym mu się tylko dawała. Wiedział jak mnie podejść o czym ostatnio mi powiedział. Jednak gdy mu się postawiłam pierwszy raz to zwyzywał mnie znowu od szmat. I tak zostawił mi ślad po sobie bo chodzę teraz z siniakiem na udzie i każdy mnie pyta kto mnie ugryzł... TO dla mnie straszne upokorzenie. Do niego nic nie dociera. Mam dość.

Ponieważ jak napisałam agresja i przemoc pozostawiają piętno na psychice polecam, aby udała się Pani na konsultację z psychologiem w celu przepracowania tego problemu oraz podbudowania swojej samooceny i pewności siebie. Powodzenia!

Witam, najwyraźniej znajduje się Pani w relacji z nieodpowiednim partnerem! Jego zachowania wobec Pani są nie do przyjęcia i proszę nie mieć nadziei, że może zacznie Panią lepiej traktować-sam z siebie. Sugeruję rozstanie, jeżeli ma Pani z tym problem koniecznie proszę skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który przepracuje z Panią powody silnego związania się z kimś kto Panią krzywdzi.Pozdrawiam