Owalne hypoechogeniczne ogniska w pachwinach w wyniku USG

Witam. W moim wyniku usg wyszło obustronnie w pachwinach kilka owalnych hypoechogenicznych ognisk z hiperechogenicznymi wnękami węzłów chłonnych zmiany do 10 mm średnicy. Co robić dalej, co to oznacza?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie / chirurga. W zależności od przyczyny wykonywania badania kolejnym etapem może okazać się chirurgiczne pobranie węzła chłonnego do badania histopatologicznego.