Owrzodzenia jamy ustnej i wrzody na ciele

Moja zona od trzech lat bardzo zle sie czuje nikt nie moze zdjagnozowac co jej jest.Zaczelo sie od grypy potem nastapil silny atak bol glowy karku ,drzenie nog oslabienie.Zona trafila do szpitala zrobioni Mri glowy i stwierdzono ze jest dobrze lecz od tamtej pory te ataki sie powtarzaja coraz czesciej a od roku mala trzy ogromne owrzodzenia jamy ustnej i trzy dziwne wrzody na ciele ktore po trzech tygodniach goily sie i pozostawily blizny.Zona ma tez podczas ataku biegunki

Aleksander Ropielewski

Objawy, mimo, że bardzo niepokojace, są jednocześnie mało swoiste. Z opisu opodejrzewam padaczke lub reakcję anafilaktyczną. Bez przeprowadzenia dodatkowych badań trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie co jest powodem dolegliwości żony i niestety nie mogę zasugerować nic ponad kontakt z lekarzem.