Owulacja, bolesność podbrzusza a seks

Witam, wczoraj kochałam się z chłopakiem. Dodam, że mam dni płodne a dzisiaj przypada owulacja. Używaliśmy prezerwatywy, wszystko było w porządku. Jednak podczas stosunku odczuwałam ból i dzisiaj od rana boli mnie podbrzusze. Czy to mogą być pierwsze oznaki ciąży, czy może raczej przeciążenie organizmu w związku z owulacją? Dodam, że nigdy nie miałam takich problemów Proszę o szybką pomoc.

Małgorzata Panek

Objawy ciąży pojawiają się po kilku tygodniach trwania ciąży. Ból podczas stosunku oraz po może świadczyć o urazie związanym ze stosunkiem lub infekcji. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam