Stosunek po długiej abstynencji seksualnej

po długiej abstynencji uprawialam stosunek podczas moich dni płodnych (5 razy w przeciagu 4 dni) za kazdym razem zabezpieczylismy sie prezerwatywą , która nie pękła ,ani nie zsunęła się, partner tylko raz skónczył we mnie w prezerwatywie. Minęlo 6 dni od pierwszego stosunku i dziś czuję bół w podbrzuszu , jakby na menstuację lecz delikatniejszy. i jakby lekkie mdłości. Co może oznaczać ten ból? Czy jest to oznaką ciązy?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić pierwsze objawy ciąży. Co do prawdopodobieństwa ciąży jest ono raczej niskie, ale nie zerowe. W razie nie wystąpienia krwawienia miesięcznego proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.