Pęcherzyk 18 mm a inseminacja

Witam Ostatnio byłam na usg owulacji. Wg lekarza jest jeden pecherzyk 18 mm i drugi mniejszy. Przygotowuje sie do inseminacji. Ale lekarz powiedział, żeby poczekac i sprawdzic czy inne nie urosna. Ale z drugiej strony duzo kobiet ma robiona inseminacje kiedy pecherzyk ma 18 mm i lekarze nie sprawdzaja czy cos urosnie. Czyli kto ma racje, czy lekarz dobrze robi czekajac czy nalezy zrobic inseminacje?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Lekarz badający ma najlepszy obraz stanu pacjenta.