Pękanie skóry nadgarstków a uczulenie na nikiel

Witam, od około2 lat pęka mi skóra w okolicach nadgarstków,krwawi i ropeje. Mam uczulenie na nikiel, teraz rany mam tylko na jednej ręce, ten objaw skakał raz z jednej reki na drugą. Używałam maści sterydowej jednak już nie działa. mam również kropke z krwia ta ki bąbel na plecach i ponoć to punkt rubinowy. coś mnie pokusiło i zrobiłam badania na boreliozę igG: 5.00 AU/mL igM: 38,95 AU/mL. nie wiem gdzie mam się ztym udać nikt nie potrafi mi z tympomóc a te pękające nadgarstki są uciążliwe.

Witam, koniecznie sprawy skorne powinna Pani skonsultowac i leczyc z alergologiemi dermatologiem, leczenie miejscowe i absolutna eliminacja zrodel alergenu!
Sprawa boreliozy - to lekarz chorob zakaznych- zinterpretuje badania i zaleci jesli uzna bardziej dokladne, rozstrzygajace badania
pozdrawiam
I.Bendkowska