Pęknięta prezerwatywa a ryzyko zajścia w ciążę u 18-latki

Jestem z moim chlopakiem pół roku zdecydowalismy sie na wspolzycie oczywicie z prezerwatywa. Moj chlopak wyciagnal przed koncem i zobaczylismy ze byla mala dziurka w prezerwatywie i wylewala sie s tego sperma. Jestesmy pewni obydwoje ze nie skonczyl w srodku ale czy wydzielina moze mnie zaplodnic ? Uprawialismy seks jakies 3 godziny temu i strasznie sie stresuje. Ja mam lat 18 a moj chlopak 16.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak teoretycznie ciąża jest możliwa. Prawdopodobieństwo jest raczej niskie ale jest.