Pęknięta prezerwatywa i stosunek przed okresem
Dwa dni przed okresem kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku. Na drugi dzień dostałam okresu, trwał 4 dni ( zawsze mam krótką miesiączke). Czy mogę być w ciąży ?

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Czas bezpośrednio przed okresem to tzw dni niepłodne przez co mam na myśli iż nie musisz się stresować. Opisana sytuacji w okresie okołoowulacyjnym była by ryzykowna i mogłaby skutkować ciążą.