Pęknięta prezerwatywa podczas stosunku i stres przed zajściem w ciążę

Witam serdecznie, ok 20 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem podczas którego doszło do pęknięcia prezerwatywy, ale bez wytrysku gdyż od razu członek został wyciągnięty i prezerwatywa zmieniona. Mam nieregularną miesiączkę czasem co 30 dni czasem 26 i teraz w tych dniach powinnam dostać, ale trochę się stresujemy tym czy mogło dojść do zapłodnienia.

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć.