Pieszczoty z partnerem w trzecim tygodniu po porodzie a możliwość ciąży

Witam!Jestem 8 tyg po porodzie.Dolegliwości związane z połogiem trwały krótko ok. 10 dni. w trzecim tygodniu po porodzie doszło do pieszczot z partnerem, jednak miała miejsce tylko stymulacja od tyłu, nastąpił wtedy wytrysk). Po 4 tygodniach miałam okres- dosyć obfity.Od okresu nie doszło do zbliżenia z partnerem, jednak minęły kolejne 4 tygodnie, mam dolegliwości typowe dla napięcia miesiaczkowego a okresu brak.Czy mogę być w ciąży? Dodam, że po brałam 2 tyg bromergon

Lek. Marta Jaruchowska

Mało prawdopodobne by była Pani w ciąży, jednak żeby to na pewno wykluczyć trzeba udać się do lekarza i zrobić USG.