Możliwość ciąży u 19-latki

Pomiędzy mną a moim partnerem doszło do zbliżenia. Zastanawiamy się nad prawdopodobieństwem zapłodnienia w naszym przypadku. Partner wprowadził członka na krótki okres do pochwy, nie miał wytrysku. Myślimy jednak, że mógł się wydzielić preejakulat i zamartwiamy się tylko tym faktem. Byłam jeden dzień po okresie, pełny cykl trwa 28-29 dni. Słyszałam, że po okresie powinny nastąpić dni niepłodne. Nie był to "stosunek po stosunku". Jaka istnieje szansa zapłodnienia poprzez preejakulat?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ryzyko ciąży jest niskie. Dla własnej pewności proponuje wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam