Plamienia i skurcze w dole brzucha

Witam mam 31 lat. Ostatnią miesiączkę miałam 03.07br od 2 tygodni utrzymują się plamienia i od czasu do czasu skurcze w dole brzucha. Dodam że byłam u ginekologa i kazał mi zrobić test ciążowy z krwi. Wyszedł negatywny a ja musiałam wrócić do pracy za granicą. Czy mam się czym martwić? Proszę o odpowiedź. J.31

Piotr Pilarski

Powinna Pani się jeszcze raz zgłosić do ginekologa. Takie ciągłe plamienie nie powinno być lekceważone.

Pozdrawiam.