Plamienia jako oznaka ciąży lub powrót torbieli jajnika

Witam!mam31l jestem po operacji potworniaka z ok.lewego jajnika (29.08.13) miesiaczki jak do tej pory reg.28-30dn.ostatnia byla18.01natomiast 16.02dostalam brazowawego plamienia i w tym samym dniu ustalo gdzie pojawil sie lepki gesty krem-brąz sluz w malej ilosci wargi srom mam sinawe 19.02 robilam test i wynik neg.nie ukrywam iz staramy sie o dzidzie a dzis dostalam czerw.plamienie boje sie iz to moze byc powrót torbieli skoro test wyszedł neg. =( proszę o pomoc z góry dziękuje

Witam serdecznie. Sugerowałabym kontrolę ginekologiczną gdyż opisywane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.