Plamienia po miesiączce a planowanie ciąży

Mój problem to plamienia(przed i po miesiączce,czasem po stosunku, wykluczono podłoże endokrynol.)i ponad rok starań o dziecko(mąż ma obecnie złe nasienie).Mam skierowanie na diagnost.histeroskopię z laparoskopią.Nie są to zbyt inwazyjne badania?Czy na razie nie starczy jakieś bad.ambulatoryjne i dopiero jak coś wyjdzie nie tak, to zgodzić się na powyższe?Mam możliwość zrobienia HyFoSy(z użyciem pianki)-spr.drożności,ocena kształtu i budowy macicy i jej nieprawidłowości - polipy,mięśniaki,zrosty

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego, wyników badań nie da się ocenić właściwości postępowania. Jeśli ma Pani wątpliwości prosze pójść do innego ginekologa na konsultację.
Pozdrawiam