Plamienia po przyjęciu zastrzyku antykoncepcyjnego

witam w styczniu bralam zastrzyk antykoncepcyjny koniec kwietnia sie skonczylo dzialanie...przez caly okres dzialania tego zastrzyku mialam plamienia krwistee oraz ciemno brazowe...od 3 miesiecy po zastrzyku mam ciemno brazowe plamienien nieustanne..niewiem czemu od trzech dni pobolewaja mnie jajniki oraz pachwinny zadnych innych dolegliwosci,ale czuje sie spiaca i slaba po taki dlugim plamieniu..niewiem co mi jest,prosze o rade bo juz sobie z tym nie daje rade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie plamień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.