Kobieta , 30 lat witam jestem w 17 tyg ciązy,od jej początku żle się czuję i jestem prawie ciągle na podtrzymaniu do 10 tyg miałam plamienia ,potem dostałam louteinę ,było trochę lepiej ,2 tyg temu dostałam krwawienie,lekarz przepisał luteina,no-spa lezę w domu niepokoi mnie to że ciągle mam bóle w dole brzucha i brunatną wydzielinę w pochwie czy to możliwe ze moje dziecko mogło umrzeć ,bo od 3 dni nie mam już mdłości,bezsenne noce i takie uczucie że jego już tam nie ma?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie ginekologiczneBadanie ginekologiczne składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwszą jest rozmowa (wywiad lekarski) przeprowadzana przez lekarza z pacjentką, druga to badanie przedmiotowe wewnętrzne (polegające na oglądaniu, dotykaniu, opukiwaniu, osłuchiwaniu), które, w przypadku kobiety, polega na badaniu przez pochwę (per vaginam) i badaniu przez odbyt (per rectum).
  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: