Plamienie, pozytywny test ciążowy a poronienie

Witam! Mam 27 lat a za sobą 2 poronienia później w 2012 urodziłam córke i staramy sie z meżem o drugie dziecko. Ostatnią miesiączke miałam 9.10 mam cykle 34/35 dniowe(luteina) w 33 dc zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie 4 dni później zaczełam plamic a nastepnie krwawic byłam w szpitalu ale na usg nic nie było widac. Krwawienie było jednodniowe na wieczór już tylko plamiłam i tak już 2 dzien plamie. czy to jednak ciąża? Dr mówil o małej śluzówce. w szpitalu endometrium 11.5 AP 42

Milena Lubowicz

Warto zrobić poziom BhCG z krwi oraz odnieść go potem do wyniku kolejnego usg.
Pozdrawiam