Plamy w spływającej po gardle flegmie

Witam, ostatnio byłam przeziebiona- katar,zapchany nos i stan podwyzszonej temperatury- 37C. Dzisiaj zauważyłam, że flegma mi ,,spływa po gardle" i chcąc ją odkasłać zauważyłam małą plamkę w wydzielinie. Było to pojedyncza sytuacja,ale mi najorsze mysli przeszly po głowie. Proszę o rade. Nadmienie, że zdiagnozowano u mnie miesiąc temu niedoczynnosc tarczycy, ktora lecze.

Lek. Tomasz Budlewski

Ale plamkę czego? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić ewentualnie dalsze postępowanie.