Planowanie ciąży przy nieregularnych miesiączkach i na lekach

Witam , moje badania trwają co 2 miesiące , mój zwrost to 175 a waga 96 kg .Miesiączki są nieregularne ostatnio biorąc leki miałam okres co miesiąc a w styczniu okresu nie było byłam na badaniu to mój lekarz robiąc badanie to kiwał glową stwierdził że są pęcherzyki jak dobrze go zrozumiałam i powiedział , że pobudzamy luteiną i czekamy na miesiączkę i po okresie mam przyjść na badania . Jak długo trwa takie leczenie ? miałam laparo we wrześniu 2013 roku jajowody są drożne niepłod 98 procent.

Lek. Tomasz Budlewski

Długość leczenia zależy od reakcji organizmu. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę i zalecic odpowiednie postępowanie jedynie na podstawie opisu. Dlatego proponuję być pod stałą opieką ginekologa i zastosować się do zaleceń