Po jakim czasie można ponownie wykonać operację przegrody nosowej?

Witam. Mój syn jest miesiąc po operacji przegrody nosa niestety operacja się nie udała przegroda przegroda jest w dalszym ciągu mocno skrzywiona oddech bardzo utrudniony A Ja mam pytanie jak mogę pomóc synowi po jakim czasie można to naprawić? Dziekuje

Operację przegrody nosa robi się raz. Jeżeli ktoś tego nie potrafi to nie powinien za to się brać. Reklamuj to tam gdzie była operacja. Muszą Wam pomóc naprawić jeżeli coś popsuli. Nie wiem nie widzę tego. Przyjedź.