Podejrzenie boreliozy a badania

WITAM, mam pytanie i własne podejrzenie o borelioze wiem że dziwnie to brzmi ale mój lekarz rodzinny generalnie poza morfologia nic nie chce więcej zlecić i wysyła do psychiatry. Objawy takie jak czeste stany podgorączkowe, ból jąder, bóle zębów kilku na raz a sa zdrowe, pogorszenia wzroku, od kilku dni ból w stawie kolanowym, wysypki, tachykardie nocne, bóle w klatce, miednicy, czasem brzucha, sztywny kark. Owszem to może być nerwica ale lepiej to sprawdzić jakie badanie wykonać prywatnie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem ponownie udać się do lekarza, który zleci odpowiednie badania.