Podejrzenie ciąży przy stosunku z prezerwatywą

Witam. Boje się, ze mojemu chłopakowi, przy ściąganiu pierwszej prezerwatywy zostało trochę spermy na opuszkach palców. Mówił, ze je wytarł, ale na pewno ich nie umył. Po jakiś 5 minutach założył druga i wszedł we mnie. Czy możliwe, ze plemniki osiadły na prezerwatywie i zostały wprowadzone w ten sposób do pochwy?

Mało prawdopodobne ale nie da się wykluczyć na 100 % Jeśli sie Pani boi to lepiej zastosować antykoncepcje po stosunku