Podejrzenie endometriozy jajnika a niski poziom hemoglobiny i hematokrytu oraz zawyżony poziom limfocytów

Witam. Od wakacji poziom hemoglobiny i hematokryt mialam ponizej normy i mialam czeste krwotoki z nisa. W ostatnich dniach zdarzylo mi się omdlenie, ponowny krwotok, zawroty glowy, bóle, nudnosci. Mam podejrzenie endometriozy lewego jajnika ktory takze od wczoraj mocno boli. Wyniki krwi wykazaly jeszcze nizszy poziom hemoglobiny i hematokrytu , oraz zawyżony poziom limfocytów. Lekarz ciągle to bagatelizuje, a ja nie moge funkcjonowac przez te objawy, czuje się jak pijana. Co mogę jeszcze zrobic?

Witam.
Objawy te nie są swoiste dla endometriozy, a Pani stan moim zdaniem wymaga pogłębienia diagnostyki. Na pierwszy rzut proponowałbym wykonać USG jamy brzusznej, żeby ocenić, czy w brzuchu jest płyn. Proszę poobserwować, czy stolec nie zawiera krwi lub nie jest smolisty, czarny. Jeśli objawy będą się nasilać, należy pomyśleć o położeniu się w szpitalu. Ale proszę zacząć od USG jamy brzusznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.