Podejrzenie guza nadnercza i zaburzenia miesiączkowania

Witam, rok temu lekarz pierwszego kontaktu powiedział że ma podejrzenie u mnie guza nadnercza, dostałam skierowanie do endokrynologa gdzie czekałam pól roku i nie doczekałam sie wizyty nadal. Mam problemy z okresem raz przez pól roku mialam bez przerwy, teraz mam niesamowite bóle i zbyt silne krwiawienia że siedząc na toalecie po prostu sikam krwią... bolą nie nerki i podbrzusze, czasami czuje kłocie w plecach. Mam problem z cisnieniem i popuchnięte palce u rąk. Czego mogą to być objawy ?

Marta Mielniczuk

Witam, oprócz wizyty u endokrynologa sugerowałabym również konsultację ginekologiczną. Pozdrawiam