Podejrzenie nefropatii oraz kamyk w wyrostku robaczkowym

Witam, mam 99 podejrzenie o nefropatie, ostatnio boli mnie w prawym dolnym boku, w kierunku biodra, cos mnie ciagnie, w nocy lub po wstaniu, mialam USG i stwierdzono maly kamyczek w wyrostku rob i jednego polipa cholester. 6 mm w woreczkz zolc.. Badanie po mies w szpitalu powtorzono i kamyk nie widac za to oprocz jednego l polipa jest kilka mniejszych. Zgodzilam sie na operacje lap. usuniecie wyrosst. i woreczka, Mam 50 lat, zdrowo sie zawsze odz. 25 lat temu zoltaczka B. Dobrze robie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to słuszne działanie.