Podejrzenie wrzodów a nerwica

Witam serdecznie, od miesiąca mam kłopot ze zdrowiem, wszyscy mówią mi ze to nerwica ale nie jestem pewna. Bolał mnie brzuch, lekarze uważali, że to wrzody, ale po ich lekach czułam się gorzej. Teraz pozostało kłucie w okolicy pępka z lewej strony i bolą mnie plecy, tak jakby nerki:) Co to może być? Czy to faktycznie nerwica?

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Warto, aby swoje dolegliwości skonsultowała Pani z lekarzem pierwszego kontaktu. Proszę pamiętać, że tylko i wyłącznie w kontakcie bezpośrednim będzie mogła Pani uzyskać fachową pomoc.
Trudno mi powiedzieć, na jakiej podstawie Pani znajomi twierdzą, że może być to nerwica. Warto wcześniej wykluczyć podłoże fizjologiczne, ale to można zrobić w kontakcie bezpośrednim z lekarzem.
Pozdrawiam