Podejrzenie wrzodów a stosowanie leków

Mam 20 lat podejrzewa się u mnie wrzody lecz nie mam potwierdzone tego medycznie, przyjmuje Nolpaza 20mg , mam problem z brakiem apetytu jestem osobą aktywną. W aptece jest lek na poprawę apetytu Citropepsin,tylko we wskazaniach piszę prócz braku łaknienia - niedostateczne wydzielanie soku żołądkowego a Nolpaza jeśli się nie mylę obniża wydzielanie. Stąd moje pytanie czy mogę to stosować ? jeśli nie może coś innego ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Nie zalecam przy podejrzeniu choroby wrzodowej żołądka stosowanie Citropepsinu. Ewentualnie celem poprawy apetytu można np. zastosować Apetizer Senior. Celem pogłębienia diagnostyki radziłbym wykonać gastroskopię po ewentualnej konsultacji z gastroenterologiem.