Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podłużne zgrubienie w podbrzuszu

Dzień dobry , więc zacznę od tego iż jak leżę i przyciskam brzuch to mam jakąś gulę i mogę ją przesuwać , a i po 2 to w lewym dolnym podbrzuszu mam podłużne zgrubienie (koło miednicy)
ponad rok temu

Objawy niedokrwienia kończyn dolnych

Niedokrwienie kończyn dolnych to schorzenie, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są objawy świadczące o tej dolegliwości.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisana zmiana może być tłuszczakiem. Jest to zmiana typu łagodnego. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W celu ustalenia rodzaju zmiany konieczne jest zbadanie oraz zlecenie badań dodatkowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym mogą być te zmiany. Być może to jakieś tłuszczaki albo włókniaki. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację chirurgiczną bezpośrednio. Możliwe, że konieczne celem dokładnej oceny okaże się wykonanie USG.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

KONIECZNE BADANIE CHIRURGA I BADANIA OBRAZOWE - USG , CT , MR !!!

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy