Podniesiony poziom ASPAT i ALAT i stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego

od lat mam poniesiony aspat alat czasem gtp usuniety woreczek zolciowy watroba parwy plat 168 po porodzie 4 miesiace mam bol pod zebrem styłu po prawej stronie boli przy przycisku jak potluczone taki bol gdy po naciskam a go rozwciecze bol az promieniuje do pachwiny robilam usg piersi ok usg brzucha ok tylko ta watroba powiekszona 168 prawy plat bylam u ginekologa ok przeswietlenie kr.ledziowego i zeber bez zmian pataologi boje sie ze to rak na usg podskornym wyszedl tluszczak podobno co dalej

Proszę sprawdzić, czy Pani dieta jest zgodna z zaleceniami dla osób po wycięciu pęcherzyka żółciowego. Poza tym dane, które Pani opisała nie wskazują na nowotwór wątroby.