Podwójne widzenie u 45-latki

witam serdecznie mam 45 lat i ostatnio podwójnie widze dlaczego tak sie dzieje czyzby starosc pozdrawiam i dziekuje :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie narządu wzroku czy centralnego układu nerwowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty, który pokieruje procesem diagnostycznym.