Ból piersi, kości, węzłów chłonnych oraz świąd odbytu u 35-latki

Jestem kobietą. Mam 35 lat. Mój problem zaczął się ok 1.5 roku temu, bolała mnie prawa pierś, zrobiłam wszystkie badania, udałam się do dwóch ginekologów. Nic niepokojącego nie zauważyli, usg również nic nie wykazało, po kolejnych 3 miesiącach poszłam skontrolować pierś i wszystko było ok. po jakimś czasie czułam się bardzo zmęczona, bolało mnie całe ciało, kości, węzły chłonne, odczuwałam świąd odbytu po jakimś miesiącu przeszło, a teraz mam co jakiś czas takie napady, jestem ogólnie osłabiona, bolą mnie stawy, węzły, kości. Dodam że obserwuję swój kał, nie zauważyłam w nim krwi, choć teraz zaczęłam szperać w internecie i wydaje mi się, że wszystkie moje objawy to objaw raka. Sama wpędzam się w taki wir czarnych myśli, choć dodam, że jestem osobą wesołą, bardzo proszę o pomoc, mieszkam w Anglii i ciężko mi pójść tutaj do lekarza, szczególnie z tak intymną sprawą jak odbyt. Pozdrawiam i czekam na odzew.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety objawy jakie Pani opisała są wyjątkowo niecharakterystyczne i w ramach porady internetowej nie ma możliwości postawienia jakiejkolwiek diagnozy. By cokolwiek konkretnego stwierdzić konieczne jest pełne zebranie wywiadu oraz zbadanie Pani oraz ewentualnie zlecenie badań dodatkowych.
Proszę zatem, bez względu na trudności, udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty lub rozpocznie terapię leczniczą.