Powiększenie brzucha po południu

Witam.Mam na imie Mariusz.Mam mianowicie problem u swojej dziewczyny nie wiemy co to moze byc i gdzie ratunku szukac.Mianowicie robi jej sie bardzo duzy brzuch bolacy tak jakby gazy kumolowały sie.Po nocy jak wstanie jest okey a rano czy wpoludni raptownie sie duzy robi zje czy nie zje to i tak to sie robi.Kolanoskopia gastroskopia wszystko ok mysleliscy ze moze celiakia trzymana diete bezglutenowo zero popracy nie wiemy gdzie szukac pomocy.

Dieta bez cukru można też na próbę miesiąc lub dwa nie spożywać produktów odkrowich. Można pobrać leki przeciw grzybicze np Flukonazol 200. Zazwyczaj to starcza