Powiększenie węzłów chłonnych rok po leczeniu onkologicznym

Dzień Dobry mam 18 i jestem 1 rok i 3 miesiące po leczeniu onkologicznymi 3 miesiące po operacji żołądka i jelit schudłam pół kg i z miesiąca na miesiąc węzły chłonne się powiększają co to może oznaczać? i odczuwam nie kiedy zmęczenie nie wiem czy to oznaka długiego siedzenia przed książkami.....

Witam , "1 rok i 3 mies. po leczeniu onkologicznym" - JAKIM????? Z JAKIEGO POWODU????? "3 mies. po operacji żołądka" - JAKIEJ OPERACJI ŻOŁĄDKA I Z JAKIEGO POWODU ??????? Myślę , że doskonale się Pani domyśla , iż odpowiedź poważnego specjalisty na tak postawione pytanie wobec tak skąpych danych byłaby "wróżeniem z fusów" , pozdrawiam , proszę o szczegóły , zż