Powrót do leczenia lekiem Asertin po ciąży

rok czasu bralam asertin 50mg z powodu ciqazy przerwalam leczenie lekrka psychiatra kazala odrazu odstawic po ciazy zaczely mnie nekac dziwne dreszcze zawroty glowy uczucie jak bym byla struta... wyszla mi niedoczynnosc tarczycy jest ok juz jednak dolegliowsi zostaly znow mi przepisali asertin 50 mg jednak biore 2tydz jednak nic lepiej nie jest a nawet gorzej! czy mozliwe ze juz on na mnie nie dziala mialam rok przerwy wbraniu go. albo czy mozliwe zeby dalej siedzialWorganizmieStadTeZleSAMOP

Witam. Pełny efekt działania leku ujawnia się po około 2-4 tygodniach leczenia. Jesli po tym czasie nie zauważy Pani poprawy samopoczucia konieczna będzie ponowna konsultacja z psychiatrą i rozważnie zamiany preparatu na inny.