Poziom BHCG po poronieniu

Witam! Zrobilam badania beta hcg 29.06.br wynik 303 i druga bete 01.07. I wynik 805. Ostatni okres mialam 29.05.16.Jestem po poronieniu i bardzo się boję żeby się nie powtórzył koszmar. Opis z labo bety: 2-4 tyd. 39-8388 mlU/ml 5-6tyd. 861-88 769 mlU/ml. Czy możecie mi powiedzieć czy wszystko jest ok? Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

pprosze koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po usg bedze mozna cos wiecej powiedzieć.