Poziom ciśnienia krwi a zdolność do pracy

Witam serdecznie. Moje pytanie dotyczy zdolności do pracy. Czy mam szansę na uzyskanie zdolności do pracy jeśli moje ciśnienie tętnicze jest w granicach 160-180/120-130 a rytm serca 115 -130?Wartości są podane po tabletkach.

Witam.
To zależy od rodzaju wykonywanej pracy.
W niektórych sytuacjach lekarz absolutnie nie dopuści Pani do pracy a w innych, np. przy pracach niezagrażających zdrowiu i życiu Pani i innych osób, może wydać orzeczenie dopuszczające ale na krótszy okres czasu, uzasadniając to stanem zdrowia i naciskając jednocześnie na lekarza POZ i ew. w poradni specjalistycznej na przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki i uregulowania wartości ciśnienia i tętna. Co w efekcie będzie warunkować dalszą zdolność do pracy.