Prawdopodobieństwo ciąży na podstawie plamień i mdłości

Witam , chciałabym się dowiedzieć czy jestem z ciąży . 30 listopada były moje dni płodne i odbył stosunek . 04.12 i 05.12 miałam plamienie implantacyjne koloru brązowego , 06.12 nic się nie działo , od 07.12 do 09.12 dostałam słabą miesiączkę . Od 10.12 mam poranne mdłości lub wymiotuje , jestem cały czas senna a moje piersi powiększyły się i zrobiły wrażliwe na dotyk . Czy to możliwe żebym była w ciąży ? A nie wykonywałam jeszcze testu

Milena Lubowicz

Szansa na ciążę jest, myślę, że najlepiej wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam