Prawostronne zapalenie stawów od kręgosłupa

Witam.Po rocznej przerwie od jazy konnej pojechalam na obóz konny.Kiedy zsiadłam nie mogłam sie ruszac.To było 6mc temu.Tydzien lerzalam w szpitalu z podejzeniem prawostronnego zapalenia stawów od kręgosłupa.Ale stawy mnie nie bolą.Obecnie boli mnie kręgosłup w dolnej części.Mam ocieplona opuchniętą i obolala stope a ból idzie wzdluż uda od zewnętrznej strony.Pogarsza się kiedy chodze.Poprawia kiedy leżę.Stopa jest sztywna i nie mogę swobodnie ruszać palcami.Sterydy i przeciwzapalne nie pomogły.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa lędźwiowego trudno jest mi udzielić pomocnej odpowiedzi. Z objawów podejrzewam ucisk na nerw rdzeniowy lub obwodowy.